Terms Of Service

قوانین و مقررات

A) ثبت نام در دیزاین استودیو هاستینگ:

 1. وارد کردن مشخصات و شماره تماس صحیح، زمان ثبت نام الزامی است. در هر زمان که مشخص شود مشخصات شخص خریدار جعلی یا اشتباه بوده، دیزاین استودیو هاستینگ میتواند تمامی سرویس های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند و هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود.
 2. ثبت نام در دیزاین استودیو هاستینگ و استفاده از سرویس ها به منزله ی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین موجود در این صفحه بطور عموم، و شرایط خاص موجود در دیگر صفحات از جمله صفحه ی مربوط به سفارش و مشخصات و امکانات هر سرویس می باشد.
 3. توجه داشته باشید دیزاین استودیو هاستینگ فقط به شخص خریدار سرویس، پشتیبانی و پاسخ می دهد و از پاسخ به اشخاصی که با واسطه از دیزاین استودیو هاستینگ سرویس دارند معذوریم.
 4. با توجه به اینکه تمامی اطلاعات سرویس های شما از طریق کنترل پنل دیزاین استودیو هاستینگ شما قابل دسترسی است، زمان ثبت نام از رمز هایی استفاده کنید که حدس زدن آن مشکل باشد و همچنین رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. در صورت هک شدن پنل یا ایمیل شما و دسترسی افراد غیرمجاز به پنل و ایجاد هرگونه تغییر یا انتقال، دیزاین استودیو هاستینگ مسئولیتی نمی پذیرد و مراتب را باید از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید.
 5. هر کاربر فقط یک بار می تواند ثبت نام کند. ثبت نام با نام کاربری های مختلف برای یک شخص مجاز نیست
 6. در هر زمان ممکن است برای تائید هویت از کاربر درخواست مدارک شناسایی شود، در اینصورت کاربر باید ظرف مدت تعیین شده اقدام به ارسال مدارک نماید
 7. امکان حذف حساب کاربری در دیزاین استودیو هاستینگ وجود ندارد.
 8. با توجه به آنلاین بودن مراحل سفارش و تحویل خودکار سفارش، در هر مرحله ای از سرویس دهی اگر متوجه شویم اطلاعات کاربر اشتباه است این حق را برای خود محفوظ میداریم که سرویس های خریداری شده (هاست، دامنه و ...) را تا تعیین تکلیف وضعیت ثبت نام و دریافت اطلاعات صحیح و مدارک هویتی غیرفعال کنیم.
 9. امکان ثبت نام یک پنل به نام دو یا چند نفر (یا چند شرکت) وجود ندارد. 
 10. چند روز پس از ثبت نام برای تایید هویت و دریافت مدارک هویتی با کاربر تماس گرفته میشود. در صورت اشتباه بودن شماره تماس یا عدم توانایی یا همکاری کاربر در ارائه مدارک جهت تایید هویت، دیزاین استودیو هاستینگ میتواند سرویس و دامنه های خریداری شده را تا تعیین تکلیف وضعیت تایید هویت پنل غیرفعال کند.

B) استفاده از سرویس ها:

 1. استفاده از سرویس ها برای انجام فعالیت هایی از قبیل Denial of Service ممنوع می باشد و سایت خاطی بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف می شود.
 2. انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی، سوء استفاده، توهین به شخص یا اشخاص و ... ممنوع می باشد و سایت خاطی بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف می شود.
 3. ارسال ای میل های حجیم تبلیغاتی (Spam) ممنوع می باشد و سایت خاطی بدون اطلاع قبلی غیرفعال می شود.
 4. در تمامی سرویس ها رعایت قوانین بین المللی کپی رایت الزامی است.
 5. در سرویس های هاستینگ و نمایندگی، نصب هر برنامه ای که باعث بالا بردن بیش از حد بار Cpu ، Ram یا دیگر منابع سرور شود ممنوع می باشد. در هر شرایطی اگر سایت شما بیش از حد از منابع سرور استفاده کند، به شما اطلاع داده می شود و در صورت رفع نشدن مشکل توسط شما و تکرار استفاده ی بیش از حد از منابع سرور، سرویس دهی به سایت شما بصورت کامل قطع خواهد شد. در این صورت هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود. همچنین اگر مصرف سایت بگونه ای باشد که برای دیگر سایت ها مشکل یا اختلال ایجاد کند، ممکن است ابتدا سرویس غیرفعال شود سپس جهت رفع مشکل به شما اطلاع رسانی شود.
 6. آپلود و اجرای فایل های مخرب، ویروس، شل و ...، تلاش در دسترسی به فایل های دیگران، تلاش در دسترسی به دیگر سیستم های موجود در شبکه، تلاش برای نفوذ به سیستم دیگر شبکه ها، بلافاصله موجب غیرفعال شدن سرویس شما خواهد شد.
 7. سایت های آموزش هکینگ و امنیت شبکه و تالارهای گفتگو در این زمینه ها، در دیزاین استودیو هاستینگ میزبانی نمی شود.
 8. دیزاین استودیو هاستینگ در قبال امنیت و سلامت رمز هایی که برای ورود به بخش مدیریت یا کنترل پنل (سی پنل، سایت های طراحی شده و ...) بصورت اتوماتیک یا دستی ساخته و برای کاربر ارسال می شود هیچ مسئولیتی ندارد. اگر احساس می کنید رمز از امنیت کافی برخوردار نیست لطفا آن را تغییر دهید.
 9. در صورت استفاده ی غیرمجاز از سرویس، دیزاین استودیو هاستینگ می تواند دیگر سرویس های شما را نیز بدون اطلاع قبلی غیرفعال کند.
 10. در صورت غیرفعال شدن سرویس به دلیل استفاده ی غیرمجاز، برای فعال سازی (در صورت صلاحدید بخش پشتیبانی) سرویس خاطی جریمه خواهد شد. در هر صورت برای فعال سازی یا ارائه ی بک آپ جهت انتقال، جریمه دریافت خواهد شد.
 11. اگر سرویسی به دلیل استفاده ی غیر مجاز، غیرفعال یا حذف شود، هزینه ی آن برگشت داده نمی شود.
 12. تمام سرویس های میزبانی دیزاین استودیو هاستینگ 7 روز گارانتی بازگشت وجه برای تست دارند. تمام مبلغ پرداخت شده برای سرویس بدون کسر هزینه (با شرط اجرای قانون بعدی) در آخر ماه برگشت داده میشود. بجز مبالغی که بانک بعنوان کارمزد کسر میکند (مثل کارمزد کارت به کارت - در صورت وجود) (مبلغ دامنه قابل برگشت نیست).
 13. اگر کاربر قبلاً سرویسی را گرفته و تست کرده باشد و در 3 ماه اخیر از گارانتی بازگشت وجه استفاده کرده باشد، درصورت استفاده مجدد از گارانتی بازگشت وجه، 25% از مبلغ پرداختی (حداقل 20 هزار تومان) کسر و مابقی برگشت داده میشود. البته درصورتی که سرویس مشکلی فنی داشته باشد و کاربر بدلیل مشکلات فنی قصد لغو سرویس را داشته باشد هیچ هزینه ای کسر نمیشود.
 14. درصورتی که از سرویس سوء استفاده شود (مثل ارسال اسپم، اجرای فایل های مخرب، جعل یا کلاه برداری، توهین به اشخاص، ادیان و ... و هر عملی که خلاف مقررات دیزاین استودیو هاستینگ باشد) گارانتی بازگشت وجه مشمول سرویس نخواهد شد.
 15. برای بازگردانی نسخه ی پشتیبان، ابتدا تمام محتویات فعلی سایت حذف می شوند سپس بک آپ بازگردانی می شود. اگر حتی 1% بک آپ مشکل داشته باشد و بازگردانی انجام نشود و احیانا موجب از دست رفتن فایل ها یا بانک اطلاعاتی شود، هیچ مسئولیتی متوجه ی دیزاین استودیو هاستینگ نخواهد بود. می توانید قبل از درخواست بازگردانی از اطلاعات مهم نسخه ی پشتیبان بگیرید و در مکان مطمئن ذخیره کنید.
 16. در صورت هک (Deface) شدن هرکدام از صفحات سایت شما، دیزاین استودیو هاستینگ می تواند سایت شما را بدون اخطار قبلی غیرفعال کند و در صورت برطرف نشدن مشکل و تکرار این موضوع سایت بکلی غیرفعال خواهد شد. در اینصورت هزینه برگشت داده نمیشود.
 17. نصب و استفاده از فیلتر شکن بر روی سرویس ها ممنوع می باشد.
 18. در صورت فیلتر شدن سایت، حداکثر ظرف 2هفته باید سایت رفع فیلتر شود در غیر اینصورت دیزاین استودیو هاستینگ می تواند سرویس دهی به سایت فیلترشده را قطع کند.
 19. استفاده از زیردامنه ها و پارک کردن دامنه های رایگان و غیر رایگان و دیگر کارها برای دور زدن سیستم فیلترینگ مخابرات ممنوع می باشد و به جای این کار باید سایت رفع فیلتر شود.
 20. استفاده از ربات (برنامه هایی که بطور خودکار و زمان بندی شده کار خاصی را انجام می دهند - مثلا برنامه‌هایی که مطالب را از دیگر سایت‌ها کپی می‌کنند) اگر در برای استفاده شخصی و محدود باشد و منجر به استفاده بیش از حد از منابع نشود اشکال ندارد، در غیر‌اینصورت موجب مسدود شدن سرویس می شود.
 21. تنظیمات سرویس های دیزاین استودیو هاستینگ بصورتی انجام شده که بیشترین سازگاری را با برنامه ها، Framework ها و cms های معروف و پرکاربرد داشته باشد. ولی تضمینی برای سازگاری با تمام برنامه ها و cms ها و فریمورک ها وجود ندارد.
 22. باتوجه به اینکه امکان ذکر کردن تمام مشخصات هاست ها در صفحه سفارش یا صفحات مرتبط به آن وجود ندارد و یا ممکن است مورد خاص یا مورد مهمی از قلم افتاده باشد، اگر تنظیم خاصی مد نظر شماست یا سوالی در مورد سرویس یا امکانات و محدودیت های آن دارید و یا امکاناتی میخواهید که در مشخصات سرویس (یا دیگر صفحات مرتبط با آن محصول) ذکر نشده، قبل از خرید با ما تماس بگیرید یا تیکت ارسال کنید تا رفع ابهام شود.
 23. نصب و استفاده از هر نوع ربات ، اسکریپت خبر خوان و rss خوان ، ربات هایی که مطالب را بصورت خودکار یا زمان بندی شده از دیگر سایت ها کپی میکنند، ربات های بازدید ساز، و هر رباتی که کارهای غیرمعمول انجام دهد غیرمجاز است.
 24. هرگونه اطلاع رسانی در خصوص مشکلات سرویس، قطعی، تغییرات، انتقال سرور، تغییر آیپی، تغییر قیمت و ... از طریق ایمیل و یا بخش اخبار دیزاین استودیو هاستینگ انجام میشود. اگر ایمیل شما اشتباه باشد یا دریافت ایمیل را غیرفعال کرده باشید و یا به هر دلیل ایمیل ما را دریافت نکنید ما مسئولیتی نمیپذیریم.
 25. باتوجه به اینکه پنل های مورد استفاده (پنل دامنه ، پنل هاست و ...) معمولا ساخت شرکت های خارجی هستند، تضمینی برای فارسی بودن محیط پنل وجود ندارد.همچنین دیزاین استودیو هاستینگ مسئول آموزش دادن بخش های پنل نیست.
 26. قبل از اینکه از کنترل پنل (هاست یا دامنه یا نمایندگی) استفاده کنید از بخش های مختلف و نتیجه ی عملی که انجام میدهید مطمئن شوید. اگر نا آگاهی یا عدم اطلاع یا استفاده نادرست یا تنظیمات پیش فرض پنل یا تغییراتی که در به روز رسانی ها انجام میشود باعث از دست رفتن فایل یا اطلاعات یا دامنه شما یا هر گونه ضرر مالی یا معنوی به شما شود دیزاین استودیو هاستینگ هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.
 27. اگر قبل از پایان سرویس (هاست، آیپی اختصاصی) مشکلی در سرویس ایجاد شود و آن مشکل از سمت دیزاین استودیو هاستینگ باشد  و ما مجبور به انتقال اطلاعات به سرور یا مکان دیگری باشیم، سرویس جایگزین مشابه سرویس قبل (از نظر امکانات فنی) به شما ارائه خواهد شد.
 28. اگر به دلایل مشکلات فنی، مشکلات نرم افزاری یا اشتباهات انسانی بعضی امکانات سرویس با چیزی که در مشخصات سرویس ها ذکر شده یکسان نباشد (مثلا سی پی یو بیش از مقداری که در توضیحات سرویس ذکر شده باشد یا رم بیش از مقدار مشخص شده باشد و ...یا هر امکان دیگری که نباید فعال باشد، فعال شده باشد یا بلعکس) هر زمان ما متوجه این مشکل یا مغایرت شویم ، آن را در اسرع وقت اصلاح میکنیم. ملاک سرویس دهی همان است که در مشخصات سرویس ها ذکر شده است.
 29. با اینکه ما تمام تلاش خود را در دور زدن تحریمها و ارائه سرویس با کمترین دغدغه به کاربر انجام میدهیم، با این حال نمی توان تضمین ۱۰۰٪ داد که در آینده سرویس های هاست یا دامنه یا نرم افزارها یا لایسنس هایی که از شرکتهای خارجی دریافت میشود تحریم نشوند. در صورت تحریم امکان ارائه سرویس جایگزین در داخل ایران (و در صورت امکان در خارج ایران) وجود خواهد داشت و با این انتقال ممکن است نیاز به جایگزینی نرم افزار یا سخت افزار تحریم شده با نرم افزار یا سخت افزار دیگری باشد. برای رفع تحریم دامنه باید هزینه انتقال (که معمولا معادل هزینه ۱ سال تمدید می باشد) توسط کاربر پرداخت شود تا دامنه به رجیسترار دیگری منتقل شود. (مهلت فعلی دامنه محفوظ بوده و پس از انتقال ۱ سال به مهلت باقیمانده اضافه خواهد شد. - در چنین شرایطی اطلاع رسانی و اعلام جزئیات دقیقتر از طریق ایمیل انجام خواهد شد.)
 30. اگر دامنه ای توسط رجیستری اصلی (جایی که دامنه با پسوند مورد نظر بصورت متمرکز توسط همه شرکت ها در آنجا ثبت میشود) تحریم یا غیرفعال شود و با فعالسازی دامنه یا انتقال آن موافقت نکنند، با توجه به اینکه شرکت رجیستری دیگری برای انتقال وجود ندارد مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود و این مشکل ممکن است غیرقابل رفع باشد. (در این صورت امکان انتقال یا فعال سازی و یا برگشت هزینه وجود ندارد). یک مثال از رجیستری، سایت nic.ir است که همه دامنه های ir توسط اشخاص و نمایندگان و ... در هر جایی از دنیا بصورت متمرکز و فقط در nic.ir ثبت میشوند.
 31. اگر بیشتر از حد مجاز (که در مشخصات هر سرویس ذکر شده) ایمیل ارسال کنید، ممکن است سرویس شما بدون اطلاع قبلی توسط پشتیبانی یا بصورت خودکار توسط سیستم غیرفعال شود. در اینصورت باید تیکت ارسال کنید تا پس از بررسی و انجام اقدامات لازم جهت جلوگیری از تکرار دوباره مشکل، سایت فعال شود.
 32. سرویس های دیزاین استودیو هاستینگ برای راه اندازی سرویس هایی که میل باکس های داینامیک و خودکار (جهت ثبت نام در سایت های مختلف و ایجاد و فروش ID‌ یا اکانت سایت های مختلف یا موارد مشابه) ایجاد میکنند مناسب نیست و دیزاین استودیو هاستینگ خود را مجاز به مسدود کردن چنین سرویس هایی می داند.

C) مسائل مالی

 1. اگر وجهی که به حساب دیزاین استودیو هاستینگ واریز می کنید از طریق پرداخت آنلاین (درگاه آنلاین سایت) نباشد؛ نام بانک، رسید، شماره فیش یا شماره پیگیری با تاریخ پرداخت را تا پایان سرویس نزد خود نگهدارید.
 2. اگر درخواست برگشت وجه یا واریز مبلغ پورسانت به موجودی یا حساب بانکی داشته باشید، عملیات بازگشت وجه 3 روز تا 1 ماه طول می کشد.
 3. پس از سفارش و پرداخت وجه مربوط به آن، سفارش غیر قابل لغو می باشد.
 4. مبلغ دامنه های لغو شده به موجودی شما در دیزاین استودیو هاستینگ اضافه می شود و به حساب بانکی واریز نخواهد شد.
 5. در صورتی که دامنه ی شما در nic.ir به هر دلیل تائید نشود (ارسال نکردن مدارک، استفاده از نام شهر، کشور، سازمان و ... برای دامنه و عدم تائید آن، لغو کردن دامنه و تائید نشدن نام دامنه به هر دلیل دیگری) 500 تومان از مبلغ واریزی برای دامنه کسر و باقیمانده به حساب شما در دیزاین استودیو هاستینگ برگشت داده می شود.
 6. مبلغ موجودی پنل شما در دیزاین استودیو هاستینگ قابل بازگشت به حساب بانکی نیست مگر مبالغی که از طریق معرفی دیگران و کسب درآمد به حساب شما اضافه شده است.
 7. با توجه به اینکه نرخ ارز بر قیمت دامنه های بین المللی تاثیر مستقیم دارد، ممکن است هر لحظه قیمت دامنه ها کم یا زیاد شود. بنابراین پس از سفارش و پرداخت موظفید نسبت به ثبت اتوماتیک دامنه اقدام کنید و اگر در این مورد با مشکلی مواجه شدید به بخش ثبت دامنه اطلاع دهید. در صورت بی توجهی به این مهم و بالا رفتن قیمت محصول سفارش داده شده، باید مبلغ باقیمانده را پرداخت نمایید.
 8. اگر دامنه مورد نظر شما دارای فروش ویژه باشد، شما موظفید پس از سفارش و پرداخت، نسبت به ثبت خودکار آن دامنه اقدام کنید. اگر مهلت فروش ویژه تمام شود باید ما به تفاوت را پرداخت کنید
 9. امکان انتقال موجودی یک کاربر به کاربر دیگر وجود ندارد.
 10. درخواست های واریز وجه یا واریز پورسانت فقط به حساب کاربر ثبت نام شده واریز می شود. از واریز وجه به حساب دیگر اشخاص و واریز وجه در صورتی که مشخصات ثبت نامی اشتباه باشد معذوریم.
 11. برای برگشت وجه به حساب بانکی کاربر تائید هویت میشود (صحت شماره موبایل، شماره تلفن ثابت و نام و نام خانوادگی و دیگر اطلاعات هویتی)
 12. اگر مبلغی در موجودی شما برای مدتی باقی بماند، یا مبلغی در سایت واریز کنید و به اشتباه تائید نشود یا به هر دلیلی وجه شما نزد ما برای مدتی باقی بماند، آن مبلغ بصورت قرض الحسنه نزد دیزاین استودیو هاستینگ محفوظ است و هیچ سودی به آن تعلق نخواهد گرفت.
 13. واحد پول در دیزاین استودیو هاستینگ تومان است.
 14. اگر به همراه هاست ، دامنه سفارش دهید و هزینه دامنه پایینتر از تعرفه ثبت دامنه به تنهایی باشد، در صورتی که به هر دلیل دامنه ثبت نشود هزینه پرداختی بابت دامنه عینا برگشت داده میشود و ثبت مجدد آن باید با تعرفه (هزینه بدون هاست) انجام می شود.
 15. اگر خدمتی به صورت رایگان ارائه شود و در هر زمانی شرکت بالادستی ارائه دهنده آن خدمت را از حالت رایگان خارج کند و برای ارائه آن هزینه دریافت کند و یا به هر دلیل ارائه آن را متوقف کند، دیزاین استودیو هاستینگ مطابق با تصمیم شرکت ارائه دهنده بالادستی اقدام به اخذ هزینه یا متوقف کردن ارائه آن خدمت میشود.
 16. دیزاین استودیو هاستینگ ممکن است بدون اطلاع رسانی قبلی اقدام به تغییر قیمت سرویس ها برای دوره جدید نماید.
 17. افزایش یا کاهش قیمت برای سرویس های جدید یا سرویس هایی که زمان تمدید آنها فرا رسیده اعمال میشود و مشمول سرویسهای فعال نمیشود. به عبارت دیگر سرویس هایی که قبل از تغییر قیمت خریداری یا تمدید شده اند، پس از تغییر قیمت (تا زمانی که مهلت دارند) فعال می مانند و نیاز به پرداخت ما به تفاوت ندارند همچنین هزینه ای به آنها بابت کاهش سرویس برگشت داده نمیشود ولی زمان سر رسید باید مطابق تعرفه جدید تمدید کنند.
 18. در صورت افزایش قیمت حتی اگر صورتحساب با قیمت قبلی صادر شده باشد ممکن است صورتحساب قبلی لغو و صورتحساب جدید با تعرفه به روز صادر شود. ملاک قیمت سرویس زمان و لحظه پرداخت صورتحساب بوده و تا قبل از آن مبلغ فاکتور تضمین شده نیست. اگر قیمت کاهش داده شد کاربر میتواند صورتحساب قبلی را لغو و در پنل خود صورتحساب جدید برای تمدید سرویس ایجاد کند. (پس از پرداخت و تغییر وضعیت صورتحساب به پرداخت شده، امکان دریافت ما به تفاوت از طرفین سلب شده و مبلغ پرداختی قطعی می باشد حتی اگر تعرفه جدید کم یا زیاد شده باشد)
 19. بعضی دامنه ها در رجیسترار بصورت Premium یا ویژه هستند. چنین دامنه هایی با هزینه عادی قابل ثبت یا تمدید نیستند. اگر سیستم به اشتباه هزینه تمدید یا انتقال دامنه را معادل هزینه دامنه های عادی محاسبه کند، دیزاین استودیو هاستینگ می‌تواند از کاربر درخواست ما به تفاوت کند و در صورت عدم پذیرش کاربر هزینه پرداختی کاربر را برگشت دهد (در این صورت انتقال یا تمدید انجام نمیشود)
 20. قیمتهایی که در تیکت یا بصورت تلفنی به کاربر اعلام میشود برای تایم کاری همان روز معتبر است و ممکن است در روزهای آینده کم یا زیاد شود.

D) پشتیبانی

 1. در حال حاضر پشتیبانی فقط از طریق تیکت انجام می شود و پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.
 2. با توجه به اینکه درخواست های پشتیبانی نیاز به بررسی و وقت زیادی دارند، برای مشکلات هاست و دامنه و درخواست های پشتیبانی لطفا فقط از طریق بخش تیکت ها در دیزاین استودیو هاستینگ مشکلات و درخواست های خود را ارسال کنید و از تماس تلفنی خودداری نمایید.
 3. پشتیبانی دیزاین استودیو هاستینگ فقط در زمینه های زیر درخدمت شما خواهد بود: سوالات و مشکلات هاست و دامنه هایی که از دیزاین استودیو هاستینگ گرفته اید، خرید هاست و یا دامنه و مشکلات سایت های طراحی شده توسط گروه طراحی دیزاین استودیو هاستینگ و نه سایت هایی که شما راه اندازی کرده اید یا بصورت رایگان (یا فقط با پرداخت هزینه ی نصب) به درخواست شما توسط دیزاین استودیو هاستینگ راه اندازی شده اند. به دیگر درخواست ها پاسخ داده نمی شود.
 4. بازگردانی بک آپ در هر 24 ساعت فقط 1 بار بصورت رایگان انجام می گیرد. بیش از 1 بار در 24 ساعت شامل هزینه می شود.
 5. مدت زمان پاسخ به تیکت های پشتیبانی معمولا کمتر از 1 ساعت و حداکثر 24 ساعت است. در شرایطی که شبکه ی اینترنت، برق یا ... دچار مشکل شود، تا برطرف شدن مشکل و ارتباط مجدد با سایت، زمان پاسخ گویی نامعلوم خواهد یود.
 6. پشتیبان گیری از کلیه ی فایلها و بانک های اطلاعاتی سایت های مشتریان و نمایندگان بصورت دوره ای و اتوماتیک انجام می گیرد. استفاده از نسخه های پشتیبان فقط برای مشکلاتی که از سمت ما صورت می گیرد می باشد. با توجه به اینکه بک آپ ها توسط سیستم و بصورت نرم افزاری گرفته و ذخیره می شوند، اگر چه در 99% موارد بک آپ ها سالم و بدون نقص هستند، هیچ تضمینی در رابطه با موجود بودن و کامل بودن بک آپ سایت ها وجود ندارد.
 7. توجه داشته باشید بک آپ ها توسط سیستم، بصورت رایگان و برای اطمینان هرچه بیشتر گرفته می شوند و مشتریان کاملا مسئول تهیه و نگهداری نسخه ی پشتیبان سایت خود هستند. در صورتی که در مواردی نیاز به بازکردانی اطلاعات مشتری بود و بک آپ های سیستم بدرستی عمل نکرد، دیزاین استودیو هاستینگ هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.
 8. دیزاین استودیو هاستینگ ممکن است بنا به صلاح دید مدیر سرور برای رفع مشکلات امنیتی و بالا بردن قابلیت های سرور، در زمان های مشخص یا نامشخص اقدام به بروز رسانی نرم افزار های سرور (مانند php، وب سرور، mysql و ...) نماید. این وظیفه ی صاحب سایت است که نرم افزار ها و اسکریپت های نصب شده روی سایت خود را برای سازگاری با نسخه های جدید وب سرور و ... بروز نگه دارد.

E) تمدید سرویس:

 1. چند روز قبل از اتمام سرویس از طرف دیزاین استودیو هاستینگ و بصورت خودکار برای شما ایمیل و پیام کوتاه (sms) یادآوری جهت تمدید ارسال می شود. با اینکه یادآوری ها چندین بار در روزهای مختلف ارسال می شوند، در صورتی که مشکلی در ارسال یا دریافت ایمیل یادآوری پیش آید، مسئولیت دریافت نشدن ایمیل یا sms با دیزاین استودیو هاستینگ نخواهد بود و شما موظفید در زمان مقرر، اقدام به تمدید سرویس نمایید.
 2. در صورت تمدید نکردن بموقع سرویس یا دامنه، دیزاین استودیو هاستینگ می تواند سرویس شما را غیرفعال یا حذف کند و هیچ تعهدی در قبال موجود بودن اطلاعات سرویس شما وجود ندارد. همچنین برای فعال سازی یا بازگرداندن بک آپ (در صورت موجود بودن) هزینه ی فعال سازی دریافت خواهد شد.
 3. قبل از تمدید مشخصات سرویس ها و قوانین دیزاین استودیو هاستینگ را مجددا مطالعه کنید. چون پس از تمدید طبق قوانین و مشخصات جدید سرویس دهی خواهد شد.
 4. با توجه به نرخ تورم و نرخ ارز ممکن است دیزاین استودیو هاستینگ در هر لحظه اقدام به تغییر قیمت سرویس ها (بدون اطلاع رسانی) نماید. با تغییر قیمت، هزینه (ما به تفاوت) از سرویس های فعال که قبلا خریداری شده اند دریافت نمیشود ولی برای تمدید دوره های بعد، قیمت جدید لحاظ خواهد شد.
 5. در صورتی که قصد تمدید سرویس را ندارید، قبل از غیرفعال شدن سرویس از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت تمدید نشدن و غیرفعال شدن سرویس نسخه پشتیبان ارائه نخواهد شد.
 6. تضمینی برای ارائه سرویس تا هر زمانی وجود ندارد. اگر سرویسی قابل ارائه نباشد سرویس جایگزین به شما ارائه خواهد شد. اگر سرویس جایگزین قابل ارائه نباشد یا به هر دلیل سرویس شما تمدید نشود باید آن را به شرکت یا پنل دیگری منتقل کنید. (در این صورت اطلاع رسانی از طریق تیکت یا ایمیل یا sms انجام خواهد شد)